XX KDL

XX KDL

Miło nam zaprezentować program tegorocznego festiwalu.

Na XX-lecie naszej imprezy przygotowaliśmy piękny program.

Spotykamy się w Karpaczu od 29.11 do 1.12.

Nie może Was zabraknąć!
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa.

XX Karkonoskie Dni Lajtowe, Hotel Gołębiewski, Karpacz.

 

PROGRAM:


Piątek, 29.11.2019 r.

sala kinowa / hotel Gołębiewski

17:00-17:50 film „Piz Badile”.

18:00-18:50 film „Ponad szczytami”.

19:00-19.30 Krystian Madeja - wspomnienie.

20.00-22.00 Wieczorek wspominkowy przy ognisku, teren Hotelu Gołębiewski

 

Sobota 30.11.2019 r.

7.00 Bieg na Śnieżkę z Robertem Jańcem.

7.00 Wejście nordic walking na Śnieżkę z instruktorami Polskiego Stowarzyszenia Nordic Walking.

sala kinowa / hotel Gołębiewski

10.00-10.45 Danuta Piotrowska – W lodowym świecie Trolli

10.45-11.15 Magda Lassota – W cieniu Everestu

11.15-11.45 prof. Joanna Femiak - Etyczny i antropologiczny wymiar sportów górskich

11.45-12.30 Roman Abildaev – Zimowa wyprawa na K2

12.30-13.30 Waldemar Kowalewski – Moje K2

Przerwa obiadowa

15.00-15.50 Andrzej Marcisz – W tatrzańskich ścianach, na graniach i turnicach

16.00-16.50 Aleksandra Taistra – WWW - wspinanie, wegetarianizm i wielowyciągi.

17:00-17.15 Impro Silesia- zapowiedź wieczoru

17.20-18.50 Leszek Cichy, Krzysztof Wielicki, Aleksander Lwow i Przemysław Piasecki – 40 lat minęło jak 1 dzień, czyli od zimowego Everestu po zimowe K2.

Panel dyskusyjny poprowadzą Ilona Łęcka oraz Tomasz Cylka.

19.00-19.20 Bogusław Magrel – XX lat Karkonoskich Dni Lajtowych

19.30 Wręczenie nagrody Primus Inter Pares 2019

sala bankietowa / hotel Gołębiewski

21:15- 22:00 Komediowy spektakl improwizowany – Impro Silesia

22.00-1.00 Koncert zespołu Backstage Acoustic

 

Niedziela 01.12.2019 r.

sala kinowa / hotel Gołębiewski

9.30 - 11.00 Jarosław Botor – medycyna górska (warsztaty- obowiązują zapisy)

11.00-11.50 Agnieszka Bielecka – Nun, czyli 7000 m w Ladakhu

12.00-12.50 Lutz Maurer – Z kamerą przez góry całego świata

13.00-13.50 Read Macadam – 5.14 w Omanie i Arabii Saudyjskiej

14.00-14.50 Jarosław Zdanowicz – Moja droga na Gasherbrum II

15.00-15.50 Denis Urubko – Doktor House na G2

16.00-17.15 Adam Bielecki – Gashermbrums exploration

Zakończenie festiwalu i rozdanie nagród.


Bilety na www.dnilajtowe.pl

 

Uwaga: Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany programu.
#karpacz #dnilajtowe #golebiewski #polskiklubalpejski

 

Wyszukaj wyprawę lub szkolenie

Szukaj od daty
Kategoria
Lokalizacja

POLSKI KLUB ALPEJSKI
ul. Partyzantów 2a
43-140 Lędziny

© 2019 Polski Klub Alpejski

Wykonano z przez WEBART-IT.PL